Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка

Про компанію

Ми експерти GPS моніторингу та контролю палива в Україні!

Наша команда Авто Спутник™ складається з 20+ кваліфікованих співробітників, які зацікавлені в наданні якісних послуг та впровадженні сучасних рішень. Збирати команду ми почали ще в 2004 році, коли супутниковий моніторинг почав тільки зароджуватися. За цей час у нас сформувався згуртований і дружній колектив з великим багажем знань і величезним досвідом. Щороку ми вдосконалюємося, активно беремо участь у міжнародних виставках, конференція, особисто відвідуємо компанії кращих світових виробників. Ми постійно вчимося на своїх помилках, придивляємося до помилок конкурентів. Колектив компанії АвтоСпутник постійно розширюється, збільшується штат технічної підтримки, додаються мобільні бригади для сервісного обслуговування в нових регіонах. Нашими силами реалізовано 72+ великих проектів для промислових і енергетичних підприємств, транспортних компаній та агропідприємств. Ми постійно знаходимося на зв'язку з нашими клієнтами, оперативно надаємо технічну підтримку та сервісне обслуговування, коли у клієнта є термінове питання, ми вирішуємо його в робочий і неробочий час, вихідні або святкові дні - головне максимально швидко допомогти!

Наші сервери розташовані з дублюванням в кращих дата-центрах рівня Tier 3. Ви можете не хвилюватися про збереження і стабільність роботи системи. Вся інформація надійно захищена з резервуванням в декількох місцях. За незалежними оцінками доступність серверів дорівнює 99,9% (не більше 5 годин простою за рік!), при цьому 0,1% потрібно для проведення сервісних робіт. Всі сервісні роботи проводяться після 22-30 годин і, як правило, у вихідні дні, таким чином ми намагаємося надавати роботу системи в режимі 24/7.

Як ми підходимо до питання клієнта

Відповідально! Насамперед з'ясовуємо яка сфера діяльності, з якими проблемами ви стикаєтеся. Виходячи зі свого досвіду, даемрекомендации і пропонуємо кілька конфігурацій системи – від простих економ варіантів і до складних професійних рішень.

Опис діяльності

Діяльність нашої компанії спрямована на підвищення ефективності використання транспорту. Це досягається за рахунок автоматизації процесів обліку, контролю застосування ресурсів (наприклад, паливо) і їх більш раціонального використання. Наприклад, за рахунок економічної їзди можна знизити споживання пального, збільшити термін служби гуми і гальмівних дисків, забезпечити своєчасне сервісне обслуговування, а також підвищити безпеку їзди за рахунок контролю різких прискорень/гальмувань, контроль перевищення швидкості.

Ми встановлюємо GPS трекери на будь-які рухомі об'єкти – автомобілі, трактори, комбайни, тепловози, спецтехніку, велосипеди, катери, квадроцикли, літаки та інше.

Ми забезпечуємо контроль палива – встановлюємо датчики рівня палива, лічильники витрат палива будь-яких модифікацій, зчитуємо дані бортових комп'ютерів техніки.

Ми допоможемо контролювати роботу будь-якого додаткового обладнання – рефрижератора, відкривання будки або дверей, роботу насоса, підйом стріли, обертання бочки на міксері, контроль обертів двигуна, облік завантаження бункерів на комбайнах, вести ідентифікацію за RFID карт, автоматизуємо відвантаження палива на АЗС або топливозаправщике.

Ви думаєте, що у вас є завдання, яке ми зможемо вирішити? А давайте перевіримо!

Наші проекти та монтажі

Ставимо будь-яке обладнання, але нам цікаві складні проекти, які вимагають інженерний підхід і опрацювання деталей. За роки роботи ми розробили власні датчики з метою контролю нестандартних параметрів, допрацювали програмне забезпечення під складні умови роботи техніки, максимально автоматизували повторювані процеси, виконали інтеграцію систем моніторингу з обліковими системами підприємств. Описані нижче проекти, це тільки маленька частина реальної роботи. Ми щодня наполегливо намагаємося на благо клієнта!

Установка на вантажні автомобілі

Встановлені системи GPS моніторингу з підключенням контролю палива, використанням CAN даних бортового комп'ютера, підключенням роботи рефрижераторів, встановлені датчики температури в будці і відкривання її дверей, реалізовано миттєве звукове повідомлення водіїв про сливах на стоянці. Ми готові для Вас реалізувати подібний проект або можемо зробити ще більше!

встановлення обладнання на вантажний автомобільустановка датчика рівня палива на вантажний автомобільТарування паливного бака
Контроль тракторов и спецтехники

Це складна категорія техніки, тому що потрібен контроль безлічі параметрів для правильного ведення польових робіт. Стандартний GPS моніторингу техніки з контролів палива, а також зчитування даних з CAN шини, підключення системи контролю висіву, автоматичне визначення типу та ширини причіпного механізму, облік глибини висіву і занурення механізму в землю… Для комбайнів контроль наповнення бункера, точний облік в якій авто вивантажується урожай. Відеофіксація на кожному етапі. Це далеко не повний перелік можливостей, готові їх розширювати!

установка GPS системи на трактор CASE 340установка системи на екскаватор Hitachiдвокамерний витратомір на екскаватор Hitachiдвокамерний витратомір на тракторі Caseдвокамерний витратомір на тракторі New Holland
Облік пального на АЗС та заправниках

Використовуючи контроль заправки і відвантаження палива на АЗС і паливозаправниках можна забезпечити замкнутий цикл споживання палива. По нашій системі ведеться облік заправленого палива в бочку від постачальника, а також кількість відвантаженого в техніку. Видно щоденні залишки, фіксується ПІБ людини, яка отримує паливо.

установка системи на паливозаправникдатчик рівня палива в заправникулічильник видачі палива на заправнику

Наші переваги

Ми команда фахівців з досвідом роботи в сфері моніторингу транспорту, контролю палива, агроконтролю та впровадженні систем відеомоніторингу. Перший досвід почали отримувати ще в 2004 році, з цього часу ми постійно вдосконалюємося. Відкриваємо співпрацю з новими постачальниками і виробниками, знаходимо нові напрямки діяльності, розширюємо штат співробітників і постійно їх навчаємо.

Авто Спутник
 • Досвід установок більше 10 тис. одиниць
 • Встановлення у відповідність до стандартів
 • Практичне застосування більше 30 різних систем
 • Поставляє обладнання високої якості
 • Власні сервера в дата-центрі
 • Ми маємо золоті статуси дилера
Молоді компанії
 • Відсутність досвіду роботи
 • Неправильне встановлення обладнання
 • Слабкі пізнання в роботі GPS систем
 • Обладнання низької якості
 • Розміщення сервера вдома або в офісі
 • Через недотримання правил відсутність будь-яких статусів

Купуємо компанії

У зв'язку з активною позицією нашої компанії ми зацікавлені в постійному розвитку, розширення клієнтської бази та географії діяльності. Якщо ви займаєтеся системами GPS моніторингу транспорту і хочете продати свою компанію або напрацьовану базу абонентів - ми готові до конструктивного діалогу і взаємовигідного співробітництва.

Запевняємо Вас, що Ваші клієнти отримають максимальний функціонал від системи, якісне обслуговування і хорошу технічну підтримку.

 

Написати нам

Повідомлення успішно відправлено.

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Зателефонувати за телефонами