Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Агронавігація та агроконтроль

Сільське господарство непроста сфера діяльності підприємств, тому що вони часто залежать від багатьох факторів. Але при правильному управлінні роботами і підприємством можна мінімізувати число факторів, що впливають, а також впроваджуючи сучасні аграрні рішення Ви зможете підвищити прибутковість компанії.

Можливості системи агроконтроль

Онлайн GPS моніторинг
Робота всієї техніки знаходиться під постійним контролем, термін зберігання інформації 360 днів і більше
Паралельне
водіння
Допоможе виключити пропуски, перекриття, механізатор зможе працювати в будь-який час доби
Автопілот для трактора
Максимальна точність водіння до 2 см, мінімум навантаження на механізатора, його завдання тільки стежити за роботою
Облік витрат палива
Відвантаження паливозаправника і АЗС, споживання пального технікою, виявлення зливів і розкрадання
Посилення мобільного зв'язку
Допоможе отримати поправку для автопілота або поліпшить якість сигналу в машині агронома, інженера, або в офісі і на вулиці підприємства
Контроль висіву
Виключіть просіву і двійники під час посівної, контролюйте весь процес на екрані в тракторі і на комп'ютері диспетчера

Ефективність системи агроконтролю

 

 

ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ АГРОКОНТРОЛЯ

Застосовуючи системи GPS моніторингу для агропідприємства можна отримувати достовірну інформацію про роботу транспорту, правильність використання додаткових механізмів, контроль витрати палива, оброблену площу і оцінити якість проведених робіт не виїжджаючи на поле.

  •  Системи паралельного водіння дозволяють механізаторові керувати трактором або комбайном точно по заданій траєкторії. Навігатор для трактора на екрані показує лінію, по якій він повинен їхати. Задавши ширину механізму агронавигатор буде зафарбовувати пройдений шлях і показувати перекриття, межі полів, швидкість руху і оброблену площу.

Підключення агронавигатора до оприскувачі дозволяє керувати секціями і відключити їх у разі перекриттів. На нашому сайті представлено багато виробників системи паралельного водіння. Кожна з них має свої переваги, але і недоліки. Ви не можете визначитися з моделлю? Зверніться до нас за допомогою і ми максимально точно допоможемо підібрати вам оптимальну модель за критерієм ціна / якість / точність.

  • Автопілоти для сільгосптехніки це додаткова можливість підвищити ефективність роботи техніки в полі. Тракторний автопілот значно підвищує точність їзди в полі. Завдяки йому Трактори можуть переміщатися з точністю до 2-х сантиметрів! Крім того, робота механізатора зводиться до мінімуму - потрібно просто спостерігати за пересуванням трактора і в разі нестандартної ситуації просто зупинити трактор або переміститися в бік. Бувають електричні та гідравлічні автопілоти. В основному вони відрізняються точністю і способом установки.

Найбільш складні це гідравлічні автопілоти, але вони мають найвищу точність і мінімальний вплив люфт в рульовій системі. Їх необхідно підбирати під кожен трактор індивідуально. Електричний автопілот встановлюється замість рідного керма і підключається до системи паралельного водіння. Таким чином, якщо Ви маєте сучасний агронавигатор, то впровадження сільгосп автопілота вже буде дешевше, ніж купувати все з нуля.

  •  Контроль витрати палива - паливо є значною складовою в собівартості сільгосппродукції. Нецільове використання пального, недоливі при прийманні на своїй АЗС, крадіжка палива на паливозаправниках або на транспорті значно завдають шкоди і прибутковість вашого агропідприємства. Наша компанія спеціалізується на впровадженні комплексних систем контролю палива для АЗС і паливозаправників.

З нашою системою Ви зможете відстежувати весь ланцюжок отримання, заправки і витрати палива. Завдяки нашій системі можна з високою точністю контролювати залишки палива в ємності або бочці, здійснювати облік кількості заправленої солярки. На АЗС і паливозаправник можна встановити RFID зчитувач, який буде визначати хто є одержувачем палива. Програмне забезпечення покаже кому і в якому обсязі було видано паливо, а по паливозаправниках додатково буде інформація про місце проведення заправки. Якщо паливо заправляється в техніку з датчиком рівня палива Ви точно побачите скільки літрів реально потрапило в бак.

  •  Контроль висіву на сівалкахсистема контролю висіву допомагає вести контроль висівного апарату. Це дозволяє якісно проводити посівні роботи і з максимальною ефективністю. Застосування системи дозволяє механізаторові моментально побачити забивання семяпроводов, роботу вентилятора, стан завантаження бункера, подачу добрив, двійники і пропуски.

Вся ця інформація за допомогою GPS-трекера онлайн може передаватися в систему моніторингу. Таким чином, Ви отримуєте комплексне рішення GPS-контролю сільгосптехніки з усією аналітикою в одному програмному забезпеченні. Всі відхилення в роботі транспорту і механізмів будуть відображатися на екрані диспетчера, таким чином він можемо сповіщати агронома, інженера або механізатора і контролювати своєчасне усунення несправностей. Всі відхилення в роботі транспорту і механізмів будуть відображатися на екрані диспетчера, таким чином він можемо сповіщати агронома, інженера або механізатора і контролювати своєчасне усунення несправностей.