Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Датчик мотогодин АТ-ДМЧ
5 10

акустичний датчик мотогодин застосовується для контролю роботи двигуна транспортного засобу, додаткового двигуна або будь-якої іншої установки.

Замовити тест-драйв безкоштовно
1150 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Датчик обліку мотогодин дозволяє контролювати час роботи двигуна, початок і закінчення його роботи. Датчик мотогодин має акустичний принцип дії, тому його неможливо обдурити або втрутитися в роботу. Він встановлюється безпосередньо на двигун внутрішнього згоряння і визначає початок роботи тільки тоді, коли двигун реально завівся. Датчик контролю мотогодин застосовується в системах GPS моніторингу для фактичного обліку мотогодин роботи двигуна і списання палива.

Принцип роботи:

Датчик мотогодин складається з двох блоків - один встановлюється на двигуні, а другий контролер в будь-якому зручному місці. Для роботи датчики необхідно подати на нього харчування 10-30 Вольт. При роботі двигуна на виході з датчика з'явиться напруга. Даний вихід підключається на дискретний вхід (dHigh) GPS трекера для контролю роботи двигуна. За фактом зупинки двигуна харчування на дискретній виході пропаде. Соедніненія між датчиків і контролером рекомендується виконувати двожильний екранованим проводом для виключення можливих перешкод в бортовій мережі транспортного засобу.

Застосування:

Датчики обліку мотогодин отримали широке застосування на тракторах, бульдозерах, тепловозах, спецтехніки, бетономішалках, кранах, бурових установках і інших об'єктах, де важливо вести облік по мотогодинах.