Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Датчик обліку контейнерів
5 7

Датчик контролю та обліку вивезення сміття, твердих побутових відходів дозволяє розширити можливості системи GPS моніторингу. Застосовується для імпортних і вітчизняних автомобілів. Може підключатися до існуючих GPS трекера і в програму стеження за транспортом. Система складається з 2-х модулів - бездротової зчитувач і датчик контейнера.

Замовити тест-драйв безкоштовно
грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Датчик обліку вивезення контейнерів твердих побутових відходів дозволяє контролювати факт збору і вивантаження сміття. Датчик є повністю автономним, працює на вбудованій батареї, а інформацію від нього приймає бездротової зчитувач. Датчик облік сміттєвих баків може встановлюватися на контейнер або на підйомний механізм автомобіля. Коли контейнер перевертається датчик визначає його положення в просторі і фіксує факт вивантаження.

Якщо датчик контролю твердих побутових відходів встановлювати на контейнер, то можна вести облік який саме контейнер був вивантажений, тобто датчик буде передати унікальний номер кожного вивантаженого контейнера.

Використання спеціалізованих датчиків дозволяє підвищити контроль роботи сміттєвозів і якість обслуговування клієнтів, автоматизувати облік зібраних контейнерів і достовірно вести облік їх кількості.

Принцип роботи:

Варіант №1. Встановлення датчиків на сміттєві баки:

На автомобілі встановлюється бездротової зчитувач, який підключається до GPS трекера, а на контейнер ставиться датчик SENSOR-TBO. Підйомний механізм чіпляє контейнер, піднімає, перевертає і в цей момент датчик контейнера SENSOR-TBO передає свій персональний код. Бездротовий зчитувач, який встановлюється на автомобіль приймає сигнал від датчика контейнера і передає на GPS трекер.

Дана конфігурація дозволяє:

  • вести індивідуальний облік кожного сміттєвого бака
  • в який час і в якому місці було вивантажено контейнер
  • вести підрахунок кількості заборонених сміттєвих контейнерів
  • контроль відвідування адрес забору сміття

Вся інформація передається в автоматичному режимі в програмне забезпечення системи GPS моніторингу транспорту.

Склад системи - на кожен сміттєвоз встановлюється бездротовий зчитувач і на кожен контейнер встановлюється датчик SENSOR-TBO. Один зчитувач може працювати з необмеженою кількістю контейнерних датчиків.

Варіант №2. Встановлення датчика на підйомний механізм автомобіля:

Автомобіль обладнується бездротовим зчитувачем і на підйомний механізм встановлюється датчик SENSOR-TBO. При перевороті і вивантаження контейнера датчик фіксує факт вивантаження і передає сигнал бездротового зчитувача. Далі інформація передається в автоматичному режимі в програму GPS моніторингу.

Дана конфігурація дозволяє вести облік:

  • в який час і в якому місці було вивантажено контейнер
  • вести підрахунок кількості заборонених сміттєвих контейнерів
  • контроль відвідування адрес забору сміття

Склад системи - на кожен автомобіль встановлюється бездротовий зчитувач, а на підйомний механізм монтується датчик контейнера SENSOR-TBO. У цій конфігурації немає персонального обліку контейнерів, але вартість реалізації нижче, тому що не потрібно встановлювати датчик на кожен контейнер.