Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Датчик кута нахилу AT-Angle
5 10

Датчик дозволяє контролювати роботу механізмів, можна задавати кут спрацьовування при якому вважається початок використання механізму, має RS-485 вихід для відображення в градусах положення і дискретний вихід.

Ви можете ознайомитися з широким асортиментом додаткового обладнання

Замовити тест-драйв безкоштовно
грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Датчик кута нахилу має безліч застосувань. Установка датчика кута нахилу дозволяє розширити можливості системи GPS моніторингу. Він дозволяє вести постійний контроль положення вузла або механізму в горизонтальній площині.

Датчик кута нахилу AT-Angle має цифровий RS-485 вихід і аналоговий/дискретний. Дозволяє задавати порогові значення положення механізму, при яких буде змінюватися дискретний вихід. Таким чином, якщо датчик кута нахилу встановити на кран, то можна вести облік робочого часу або мотогодин тільки коли стріла виходить в робоче положення. Аналогічно датчик кута нахилу AT-Angle може бути встановлений на екскаваторі, бульдозері, сміттєвозі, сільгосптехніці. При установці на кузов самоскида ви точно зможете отримати інформацію про кількість підйомів, що дуже актуально при роботі в кар'єрах і для дорожньої техніки. Сфера застосування у цього датчика досить велика.