Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Безкоштовна система GPS
5 17
  • підключаємо тільки куплені у нас GPS трекери
  • максимально до 5 об'єктів на одного користувача
  • термін зберігання даних до 24 днів
  • доступно для трекерів АТ01, АТ53, АТ68

Безкоштовна система gps моніторингу транспорту з простими функціями, дозволяє контролювати поточний стан, маршрут руху, кілометраж і стоянки.

Також Ви можете ознайомитися з іншими видами програмного забезпечення GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
0,00 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Система GPS моніторингу безкоштовно доступна для всіх наших клієнтів, які купили у нас GPS трекер. Вона має обмежений функціонал в порівнянні з платними системами. Безкоштовний GPS моніторинг "Авто Навігатор" надає онлайн відстежувати місце розташування транспорту, контроль кілометражу і пройдений маршрут руху, стоянки та швидкісні режими.

Доступ в безкоштовний GPS моніторинг "Автонавігатор" здійснюється через сайт нашої компанії. При підключенні Ви отримуєте персональний логін і пароль для входу в систему. У безкоштовному пакеті Ви оплачуєте самостійно симкарту оператора, яка стоїть в GPS трекер. В залежності від тарифного плану оператора ваші витрати на симкарту можуть скласти 30-40 грн/місяць за 1 трекер.

У безкоштовній GPS системі "авто Навігатор" інформація про переміщення транспорту зберігається за останні 24 календарних дні. Доступ в систему відкритий 24 години на добу в режимі 24/7. Кількість входів і формування звітів необмежено.

Чому ми надаємо безкоштовний GPS моніторинг?

Наша компанія має свій власний платний сервіс GPS моніторингу транспорту. Для цього були куплені потужні сервери з запасом по потужності і розміщені в надійних дата-центрах. Нам не складає великих труднощів виділити трохи ресурсів для безкоштовного GPS контролю. Це допомагає нам продавати GPS трекери, зробити популярнішими системи моніторингу транспорту в Україні, а невимогливі клієнти до функціоналу можуть безкоштовно отримати GPS контроль свого транспорту. Все чесно :)

Призначення системи
для особистого використання або невеликої компанії
Термін зберігання даних
24 календарних дні
Способи входу в систему
через сайт нашої компанії
Мобільний додаток
відсутній
Оплата сімкарти
клієнтів самостійно
Техпідтримка
через форму зворотнього зв'язку на сторінці авторизації