Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Контроль роботи спецтехніки
5 27
  • облік мотогодин, фіксація часу початку і закінчення роботи
  • контроль витрати палива, заправок і зливів
  • моніторинг переміщення і виявлення простоїв

Ведення обліку палива за нормами для спецтехніки є важким і не завжди достовірним способом. На сьогодні актуальний метод - це впровадити GPS контроль з урахуванням витрат палива.
Також Ви можете більш детально ознайомитися з розділом GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Облік роботи спецтехніки та контроль витрати палива на ній на багато складніше, ніж на вантажних автомобілях. Трактори, бульдозери, екскаватори, тепловози постійно виконують різні види робіт з різними навантаженнями. Порахувати норму витрати палива для спецтехніки практично неможливо - вона буде занижена або завищена.

Ми пропонуємо встановити GPS моніторинг з контролем витрати палива. Залежно від моделі та марки транспортного засобу можуть змінюватися датчики. Для більш правильного підбору потрібен індивідуальний підбір згідно зі списком, який надає замовник.

Що можна контролювати?

Для спецтехніки важливо вести облік мотогодин - ми це зможемо забезпечити. Контроль палива - пропонуємо датчик рівня в бак або лічильник витрати палива в двигун. При використанні похилих механізмів можна застосовувати спеціальні датчики, які покажуть положення механізму. Для тепловозів можна встановити датчик контролю позиції і навантаження на двигун.