Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Контроль тракторів і комбайнів
5 27
  • облік витрат палива, контроль заправок, зливів
  • контроль мотогодин і оборотів двигуна
  • контроль заглиблення причіпних механізмів
  • облік дотримання швидкості при обробці полів

Моніторинг техніки в полі підвищує дисципліну механізаторів, дозволяє знизити витрату палива, а також забезпечить контроль швидкості і графіків проведення польових робіт.
Також Ви можете більш детально ознайомитися з розділом GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

У самий розпал польових робіт трактори і комбайни споживають паливо у великих обсягах. Великий складової в собівартості врожаю припадає саме на паливо.

Як знизити витрату палива на тракторах?

  • В першу чергу потрібно виключити сливи і недоливи палива - в цьому допоможе GPS моніторинг з датчиком палива
  • Зменшити тривалість роботи техніки в холосту при простоях - система покаже час роботи на холостому ходу
  • Виключити польові роботи на чужих полях - нанесіть свої поля на карту і відразу виявите факти «шабашок»
  • Правильне заглиблення механізмів в землю і оптимальна швидкість їзди не дадуть витрачати паливо в порожню - спеціальні датчики покажуть положення знаряддя в землі
  • Підключення CAN шини дозволяє розширити кількість контрольованих параметрів і дозволяє об'єктивно оцінювати правильність роботи механізатора

Система GPS моніторингу сільгосптехніки дозволяє задавати ширину причіпних агрегатів, таким образів Ви зможете оперативно бачити % обробки поля, ділянки з перекриттями і пропуски. Якщо обладнати причіпні механізми спеціальними позначками, то система буде автоматично визначати їх ширину захвату.

Наше програмне забезпечення дозволяє вносити поля і вести весь земельний банк. На момент збору врожаю комбайни краще обладнати датчиками завантаження бункера і встановити системи «свій-чужий». Це дозволить бачити заповнення бункера комбайна, а також не дасть вивантажити урожай в чужій вантажівка.

В нашу систему GPS стеження можна підключати вагові станції - це дозволить вести облік зібраного врожаю комбайном, кількість перевантаженого у вантажівку і доставлений обсяг на вагову.

Інтеграція нашої програмного забезпечення зі спеціальними сільгосп програмами дозволяє отримати комплексне рішення управління агропідприємством. Ви зможете планувати польові роботи, а з урахуванням GPS моніторингу можна встановити факти своєчасної обробки грунту. Вести сівозміну, історію обробки поля і види польових робіт. Перевіряти і закривати маршрутні листи. Відстежувати процес доставки врожаю на елеватор. А також безліч інших параметрів в одному місці.