Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
GPS маяк АТ-310
5 20
  • визначення місцеположення GPS+LBS
  • автономна робота до 1 року
  • передача даних за розкладом
  • термін гарантії 12 місяця

GPS маяк застосовується для визначення знаходження об'єкта по GPS сигналу і/або LBS базових станцій операторів мобільного зв'язку. В автономному режимі працює до 12 місяців при виході на зв'язок 1 раз на добу.

 

Також Ви можете ознайомитися з асортиментом автономних GPS трекерів

Замовити тест-драйв безкоштовно
1950 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Маяк GPS використовується для визначення знаходження автомобілів, вантажів та інших об'єктів, за якими необхідний віддалений GPS моніторинг переміщення.

Принцип роботи GPS маяка:

  • маяк основну частину часу перебуває в «сплячому» стані, прокидається лише за розкладом, визначає своє місце розташування і передає на сервер, після цього знову переходить в «сплячий» режим
  • gps маяк в сплячому режимі неможливо виявити якими-небудь ще сканери
  • частота переходу з «сплячого» у робочий режим може змінюватися користувачем через програму GPS моніторингу, максимальна частота кожні 15 хвилин
  • визначення місцезнаходження здійснюється за GPS сигналом і базовими станціями операторів мобільного зв'язку

У чому різниця між GPS маяком і GPS трекером?

Основна відмінність між GPS маяком і GPS трекером полягає в тому, що по маяку майже неможливо побудувати чітку траєкторію пересування, не можна порахувати кілометраж, зафіксувати всі зупинки. Дані будуть актуальні тільки тоді, коли GPS маяк прокинувся і передав дані на сервер, все інше час в & laquo; сплячому» режимі він нічого не фіксує і не записує. У свою чергу GPS трекер постійно перебуває в робочому режимі, визначає своє місце розташування і передає на сервер. Програмне забезпечення GPS моніторингу за допомогою трекера дозволяє контролювати кілометраж, фіксувати всі можливі стоянки і зупинки, дати інформацію по швидкості руху і багато іншої інформації.

Сфери застосування GPS-маяків:

Для охорони та безпеки автомобілів:

gps маяк для охорони і безпеки автомобіля

GPS маяки відмінно підходять для дублювання трекера, забезпечують безпеку або захист від угону автомобілів. Його можливо заховати будь-де в автомобілі, йому не потрібне підключення живлення, працює повністю автономно, на вбудованій батареї. У разі використання зловмисниками сканера, вони не зможуть знайти GPS маяк, тому що він знаходиться в «сплячому» стані, не «видає» ніяких сигналом і ознак «життя». Якщо автомобіль загнали в гараж або підземний паркінг і немає прийому GPS сигналу, то GPS маяк може визначати своє місце розташування базових станцій операторів мобільного зв'язку.

Для лізингових і прокатних компаній

gps маяк для лізингових і прокатних компанійЗ допомогою GPS маяка Ви зберігаєте конфіденційність переміщення транспорту, тому що маяк фізично не дозволяє будувати точну траєкторію руху. При цьому Ви володієте інформацією про розташування рухомих об'єктів.

Для сільського господарства

gps маяк для сівалки і сільського господарстваМожна встановити GPS маяк на сівалку або інші причіпні пристрої. Додатковий герметичний бокс для маяка дозволить йому вільно працювати під відкритим небом. При цьому Ви точно будете знати, де знаходиться Ваші причіпні механізми.