Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Контроль роботи паливозаправників
5 41
  • облік кількості відвантаженого палива
  • точна фіксація місць проведення заправок
  • повна інформація про одержувачів палива (ПІБ)
  • онлайн моніторинг пересування паливозаправника

Контроль палива на заправниках дозволяє виключати злодійство і підвищувати точність обліку, оборотність автомобілів і мінімізувати простої. Вся інформація автоматично передається в систему моніторингу і може зберігатися більше 1 року.
Також Ви можете більш детально ознайомитися з розділом GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Паливозаправник це не просто автомобіль, а транспортний засіб підвищеної небезпеки. Він вимагає контроль дотримання швидкості їзди і облік відвантаження палива.

У нас є хороші рішення о копнтролю роботи паливозаправників. Ми пропонуємо GPS моніторинг з різною комплектацією контролю палива:

  • Найпростіший варіант - GPS стеження + контроль кількості відвантаженого палива. Дозволяє фіксувати маршрут руху автомобіля, місця відвантаження палива і вести облік кількості відпущеного палива.

  • Найбільш популярний - GPS моніторинг з контролем кількості відвантаженого палива і персональної ідентифікацією. Такий комплект дозволяє додатково отримати інформацію кому відбувається заправка палива, а також не дасть зробити заправку без картки ідентифікації.

  • Максимальний контроль - система GPS з контролем відвантаження палива, ідентифікацією, дозованим відпусткою палива з добовими лімітами. При відвантаженні палива система перевіряє скільки літрів палива є на картці і в разі досягнення ліміту не дозволить зробити по ній заправку.

  • Додатково до будь-якого з варіантів можна підключити датчик рівня палива, який можна встановити в ємність для контролю залишків.

Наша система GPS моніторингу дозволяє вести облік відвантаження палива з високою точністю. Ви зможете відслідковувати скільки пального було відпущено з кожного заправника, а скільки було отримано кожним водієм. Використовуючи внутрішньогосподарський облік палива при наявності датчиків рівня на іншій техніці, Ви зможете відслідковувати, чи дійсно паливо з заправника потрапило в бак або пішло «мимо».

Ми готові провести модернізацію Ваших бензовозів і перевести їх на електронний облік відвантаження палива. При наявності механічного лічильника палива ППО-25 на автозаправником його можна доукомплектувати спеціальним "імпульсним" виходом для онлайн передачі даних в систему моніторингу.