Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Контроль вантажних автомобілів
5 38
 • онлайн моніторинг по Україні та в роумінгу
 • контроль витрати палива
 • зчитування даних з CAN шини
 • підключення додаткових датчиків

Контроль переміщення транспорту і витрати палива, онлайн GPS моніторинг в роумінгу, підключення трекера до бортового комп'ютера для отримання більш детальної інформації про роботу автомобіля.

Також Ви можете більш детально ознайомитися з розділом GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

GPS контроль вантажівок дозволяє ефективно управляти їх роботою і економити на паливі. Найбільш актуально для вантажних автомобілів контроль витрати палива. Система GPS моніторингу з контролем палива складається з трекера, датчика рівня і додаткових датчиків, які дозволяють розширити функціональні можливості. Для міжнародних перевезень можуть застосовуватися спеціальні моделі GPS трекерів, які дозволяють в онлайні відстежувати автомобіль в Україні і в роумінгу.

Навіщо потрібен GPS контроль вантажівок?

 • Вантажні автомобілі перевозять дорогий вантаж і важливо його візуальний супровід. У ситуаціях, коли водій заплутався і не знає «куди їхати?» Диспетчер може оперативно допомогти розібратися з маршрутом. Наше програмне забезпечення дозволяє зробити тимчасовий доступ за посиланням, а Ви її можете передати своєму Замовнику. Він буде спокійно спостерігати за своїм вантажем і зайвий раз не буде ставити питання перевізнику.
 • При плануванні завантажень автомобіля диспетчер бачитиме в онлайні знаходження транспорту. Це значно полегшує роботу водія і диспетчеру. Можна підібрати найбільш близький автомобіль до місця завантаження або спланувати час прибуття на точку вивантаження.
 • Висока швидкість їзди, час роботи двигуна в холосту впливають на витрату палива. Використовуючи GPS спостереження можна виявити такі ситуації і оперативно зробити зауваження.
 • Система моніторингу транспорту точно порахує пробіг автомобіля, покаже час руху і тривалість відпочинку водія, зможе нагадувати про необхідність виконати заміну масла або пройти технічне обслуговування.

Що корисного в системі GPS моніторингу з контролем палива?

 • Ні для кого не секрет, що АЗС можуть недоливати паливо. За допомогою датчиків контролю палива Ви зможете виявляти найбільш недобросовісні заправки і більше на них не заправлятися. Також водії можуть списувати талони і заправлятися на «чорних заправках», де дешеве паливо, але абсолютно жахливої ​​якості. Або взагалі не заправлятися, а просто переводити талони - це дозволить виявити GPS моніторинг з контролем палива.
 • Зливи палива з бака - це найпопулярніший спосіб розкрадання палива. Наші датчики контролю палива дозволяють зафіксувати будь-які спроби зливу навіть маленькими дозами по 2-3 літри.
 • Перевитрата палива - може бути спеціально зроблено водієм, щоб не показати менше витрата палива, ніж він був до установки системи GPS контролю. Або автомобіль дійсно має проблеми з паливною апаратурою і потребує ремонту. Ми допоможемо правильно підібрати обладнання для оцінки якості водіння автомобіля і виявлення фактів несумлінного використання палива.
 • Водій хороший і порядний, але у нього неправильний стиль водіння вантажного автомобіля. За допомогою системи GPS стеження і контролю палива можна підказати як більш правильно їздити на вантажівці.

Підключення CAN шини. Що це і навіщо потрібно?

Більшість вантажних автомобілів починаючи з 2004 року мають бортовий комп'ютер, які контролює всі датчики транспортного засобу. Використовуючи GPS моніторинг з CAN шиною можна отримати багато корисної інформації - температура і обороти двигуна, Мотогодини, миттєвий і накопичувальний витрата палива, ступінь натиснення на педаль газу, тиск масла і повітря, стан лампочки CHECK, а також інші параметри. Різні моделі і марки автомобілів мають свій набір даних в CAN шині, але використовувати її ми настійно рекомендуємо. Особливо важливі обертів двигуна для оцінки якості їзди водія. Адже неправильна їзда призводить до підвищеної витрати палива і більш швидкого виходу з ладу автомобіля.