Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Назад
21.08.2020

Чому краще купувати GPS трекер в спеціалізованій компанії?

Чому краще купувати GPS трекер в спеціалізованій компанії?

Останнім часом в Україні стали розкручуватися різні маркетплейси - майданчики для розміщення товару на продаж, їх можна порівняти зі звичайним базаром з 90-х, де кожен орендує торгове місце і взагалі нічого не знає про те, що він продає. Серед них це ROZETKA, PROM.UA, OLX.

GPS трекер – це трохи більше, ніж просто коробковий товар, який можна купити в магазині, включити в електрику і він буде працювати. Для повноцінної роботи йому потрібно правильно підібрати сімкарту, щоб в місяць не йшли космічні гроші (по 100-200 грн /міс). Буде потрібно підключити на сервер GPS моніторингу і налаштувати його роботу. Звичайно, тут не потрібно володіти супер можливостями і супер знаннями, щоб це зробити, але доведеться витратити час.

Є важливий момент в GPS трекерах, про який багато продавців мовчать. Трапляються моделі пристроїв, які працюють виключно тільки на своєму сервері і ніяким чином їх не можна переналаштувати на інший. Таким чином, Ви можете невдало купити GPS трекер, спробувати програму, яка йде в комплекті, але вона Вам не підійде - не буде докладних карт місцевості, не знайдете потрібних звітів, буде дуже повільно працювати. Звичайно, неприємно, продавець промовчав, а Ви не запитали, бо не знали про такі тонкощі.

Так ось, про маркетплейси - 99,9% продавців на них працюють по дропшіпінгу. Фірма з однієї особи, спеціально під Вас замовила товар в іншої фірми, яка просто Вам відправила товар. В угоді беруть участь 4 учасники - Ви клієнт, майданчик, продавець, відправник. Коли буде питання по гарантії або налаштування, вгадайте, хто Вам допоможе? Ніхто, тому що кожен друг на друга буде стрілки переводити. А як він працює, як він налаштовується, з чим його їсти або закушувати поняття ніхто не має.

Купити GPS трекер Харків

Ми теж буваємо споживачами товарів різного призначення, час від часу шукаємо товар для своїх потреб, на маркетплейсі ні разу не зустрічали кваліфікованого продавця, який чітко зміг все розповісти своїми словами і з підкріпленням особистого досвіду. Завжди читають вголос опис з інструкції, а коли вона переведена через китайсько-російський словник, то від сміху можна і живіт порвати. Погодьтеся, коли перший раз з чимось стикаєшся, то хочеться отримати консультацію від людей, які пів життя віддали своїй справі, розібралися у всьому до дрібниць.

Як працюємо ми?

  1. Ніколи не продаємо GPS трекери, які працюють тільки у нас на сервері. Купуйте, хочете підключайте до нас, не хочете - підключайте на будь-який інший сервер.
  2. Перед тим, як запропонувати модель, ми спочатку з'ясовуємо потребу клієнта, який йому потрібен функціонал. Допомагаємо підібрати найбільш підходящу модель під його завдання. Чи не просуваємо товар, який давно лежить на складі і потрібно терміново продати 😊
  3. Самі все налаштуємо, підключимо і надамо готовий доступ з докладною інструкцією зрозумілою російською мовою, а не з китайсько-російського перекладача.
  4. З самого початку нашої діяльності ми запустили власний сервер моніторингу, який щомісяця оновлюється і покращується його функціонал. Стабільність роботи становить 99,99%. Повірте, така надійність коштує великих зусиль і фінансових вкладень.
  5. Душевна техпідтримка не залишить Вас з проблемами один на один. Нерозв'язних завдань не буває, нерозв'язних проблем не існує.

Замовити установку GPS трекера від Авто Супутник

І наостанок трохи слів про нас. Ми спеціалізована компанія з назвою "Авто Супутник". Почали свій розвиток в системах GPS моніторингу з 2008 року в місті Харків. Тоді дуже мало хто вірив в силу супутників, які борознять навколо планети Земля. За цей час доводилося наступати на граблі, брати в руки гарячу праску, безкоштовно переробляти вже зроблену роботу. Але це не погано - це дуже корисно, своїми руками і головою пройшли до дуже дрібних деталей, на який ніхто не звертає увагу.

На сьогоднішній день ми спеціалізована компанія зі своїм штатом співробітників. Ми не шукаємо під кожну нову установку монтажника, багато клієнтів з таким стикаються постійно, кожна установка - новий монтажник. У нас по Україні налічується понад 15 налаштовуючих і сервісних станцій, є свої мобільні бригади. Наші сервери тихенько працюють і щодня обслуговують десятки тисяч одиниць транспортних засобів, дають можливість тисячам користувачам стежити за автомобілями в онлайні, а керівникам підприємств економити тисячі, десятки або навіть сотні тисяч гривень. На цьому ми не збираємося зупинятися, йдемо вперед з новими технологіями і передовими ідеями.

Хочете, ми можемо ощасливити ваших водіїв новітньою системою GPS моніторингу з високоточним контролем палива? Це зовсім не страшно!! Дуже корисно для Вашого бізнесу 😊

З повагою, Ваш друг і товариш - Авто Супутник.

Рекомендовані статті

Підключення системи JCB LiveLink в Україні
Система JCB Livelink є на більшості екватора, тракторів і навантажувачем JCB. Вона входить в стандартну комплектацію і д
Навіщо потрібна CAN-шина? Чи варто переплачувати за її підключення?
Навіщо потрібна CAN-шина і які дані можна отримати після її установки? Які завдання допоможе вирішити установка CAN-шини
Як зробити GPS трекер своїми руками?
Ніякої магії - потрібно просто завантажити додаток WiaTag, підключитися до системи Wialon і ваш телефон буде виконувати
Як отримати максимальну точність датчиків палива
Правило просте - правильна установка і тарування дають максимальну точність.
Контроль палива – датчик рівня або витратомір?
Для кожного виду і моделі транспортного засобу підходить свій датчик, універсальних не існує.
ТОП-5 питань при купівлі GPS трекерів
Популярні запитання при выбире GPS трекера і приховані моменти, про які мовчать продавці.
Яка похибка GPS трекерів?
Точність визначення місцезнаходження і похибка підрахунку кілометражу. На що дивитися і куди звертати увагу.
Яка точність у агронавигатора?
Вибір агронавигатора і яка буває точність, які методи вимірювання похибки.
Поради як правильно контролювати паливо
Використовуйте правильно систему моніторингу для досягнення максимальної ефективності.