Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Назад
15.09.2019

Поради як правильно контролювати паливо

Поради як правильно контролювати паливо

Всі давно знають і розуміють, що значна частина вартості транспортних послуг припадає на паливо. Якщо нераціонально його використовувати, то можна залишитися в мінусі, а іноді в большооооом мінусі! Нижче будуть описані рекомендації як правильно контролювати паливо.

Встановлення системи GPS моніторингу з датчиками палива дає можливість отримати об'єктивну інформацію про витрати палива. Все що бачить система відображається в програмному забезпеченні. Не потрібно сподіватися, що якщо Ви встановили GPS моніторинг з контролем палива, то сливи і перевитрати самі по собі зникнуть.

Якщо Ви зацікавлені в зниженні витрат і раціональному використанні пального потрібно користуватися системою щодня:

  • аналізувати роботу транспорту і стиль водіння водіїв (швидкість, час роботи двигуна, кількість і тривалість стоянок, оптимальні маршрути).

  • зміни палива в баку (обсяг заправок/зливів) і витрата палива, при виявленні зливів необхідно проводити роботу з водіями, ні в якому разі не пускати все на самоплив».

Особливо важливо активне використання системи, коли обладнання тільки встановлено! Таким чином, протягом місяця/двох Ви зможете вивести для себе статистику споживання палива і розробити з водіями оптимальні режими використання транспорту.

Що впливає на підвищену витрату палива?

  1. Водії часто представляють себе пілотами спортивних болідів. З-за різких розгонів і високої швидкості витрата палива може збільшуватися до 1,5 – 2 рази. У системі моніторингу є можливість задати обмеження швидкості.
  2. Зайве прогрівання двигуна. Ми часто помічаємо у клієнтів – час руху автомобіля 5 годин, а час роботи двигуна 10 годин. Звертайте увагу на мотогодини і час руху, не повинно бути занадто великої різниці.
  3. Після встановлення системи GPS моніторингу з контролем палива, щоб показати свою непричетність до сливам палива водії починають їздити на великих оборотах і не переходити на підвищені передачі. Такі саботажі негативно впливають на витрату і за підсумком до установки системи витрата палива був нижче. Тут допомагає контроль обертів двигуна, коли будете встановлювати систему замовте цю опцію, вона підключається окремо.
  4. З незалежних від водія причин витрата палива на літньому дизпаливі завжди менше, ніж на зимовому і, тим більше на арктичному. Найбільшу щільність має літнє паливо — це значить, що 1 літр річного палива дає більше енергії. Витрата на арктичному паливі може бути вища на 5-7% і плюс витрата пального на розігрів двигуна.
  5. Тиск в шинах також впливає на витрату палива – низьке підвищує витрату приблизно на 10% плюс йде сильний знос гуми з боків, а при високому тиску вироблення шини йде по центру, при цьому краї майже мають зчеплення з дорогою.

Правильна настройка системи і регулярний контроль транспорту дозволяють знизити витрату палива приблизно на 25-30%. Крім того, стає підвищується акуратність використання автомобіля, підвищується дисципліна водіїв, при контролі тиску шин Ви продовжуєте ресурс гуми.

Рекомендовані статті

Підключення системи JCB LiveLink в Україні
Система JCB Livelink є на більшості екватора, тракторів і навантажувачем JCB. Вона входить в стандартну комплектацію і д
Чому краще купувати GPS трекер в спеціалізованій компанії?
Хочете якісно, не хочете вникати в нюанси і без зайвих переплат? Звертайтеся до нас, ми впевнені на 100%, що не пошкодує
Навіщо потрібна CAN-шина? Чи варто переплачувати за її підключення?
Навіщо потрібна CAN-шина і які дані можна отримати після її установки? Які завдання допоможе вирішити установка CAN-шини
Як зробити GPS трекер своїми руками?
Ніякої магії - потрібно просто завантажити додаток WiaTag, підключитися до системи Wialon і ваш телефон буде виконувати
Як отримати максимальну точність датчиків палива
Правило просте - правильна установка і тарування дають максимальну точність.
Контроль палива – датчик рівня або витратомір?
Для кожного виду і моделі транспортного засобу підходить свій датчик, універсальних не існує.
ТОП-5 питань при купівлі GPS трекерів
Популярні запитання при выбире GPS трекера і приховані моменти, про які мовчать продавці.
Яка похибка GPS трекерів?
Точність визначення місцезнаходження і похибка підрахунку кілометражу. На що дивитися і куди звертати увагу.
Яка точність у агронавигатора?
Вибір агронавигатора і яка буває точність, які методи вимірювання похибки.