Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Установка витратоміра
5 13
  • підключення витратоміра на ТНВД
  • установка датчика палива Common Rail, насос форсунку
  • безкоштовний підбір моделі лічильника

Виконуємо підбір, встановлення та калібрування витратоміра для будь-якого виду техніки. Монтаж однокамерних і двокамерних датиков витрати палива на всі типи паливних систем ТНВД, Common Rail, насос форсунка.

Також Ви можете ознайомитися з іншими видами наших послуг

Замовити тест-драйв безкоштовно
от 1000 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Встановлення датчика витрати палива вимагає кваліфікований підхід. Універсальних витратомірів на всі види техніки не існує, тому вибирати модель індивідуально.

Існують різні варіанти лічильників:

  •  Однокамерні витратоміри - встановлюються на подачу за фільтром тонкого очищення, обратка з двигуна через спеціальний клапан переноситься на подачу. Таким чином виходить закільцьована схема паливної системи і в бак більше пальне не буде повертатися. З плюсів можна виділити високу точність обліку, не високу вартість датчика. З недоліків - взимку паливо в баку не буде підігріватися, можливе утворення парафіну, для цього застосовуються спеціальні обігрівачі.
  •  Двокамерних витратоміри - встановлюються за фільтром тонкого очищення, а паливна обратка через датчик повертається назад в бак. Така схема не вимагає вносити зміни, як це потрібно для однокамерних датчиків, подача і обратка залишаються на своєму місці. Диференційовані лічильники встановлюються на сучасні паливні системи типу Common Rail, насос форсунки. З недоліків такі витратоміри мають високу вартість.

Наша компанія спеціалізується на установці всіх видів витратомірів на будь-які типи транспортних засобів і стаціонарних об'єктів. Ми маємо мобільні бригади по всій Україні і готові зробити роботу в будь-якій точці нашої країни.