Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Відеомоніторинг транспорту

Отримаєте додаткову можливість контролю і спостереження за автомобілем, сільгосптехнікою, автобусом або будь-яким транспортним засобом. Системи відеомоніторингу можуть через 3G/4G мережі передавати картинку в онлайн режимі на екран диспетчера або смартфона, записувати на карту пам'яті і може позбавити водія від сліпих зон на транспортному засобі. Навіщо це потрібно?

Сфери застосування:

Ми зробили невелику підбірку відеороликів, які дозволяють ознайомитися з принципом роботи системи відеомоніторингу, зрозуміти якість картинки і кут огляду на відеокамерах.

Які модулі є в відеореєстратори?

Вся записана інформація може зберігатися на SD карту або SSD диск, який встановлений в автомобільний відеореєстратор. При наявності 3G/4G модуля можна в онлайн режимі спостерігати за подіями з телефону або комп'ютера. Модуль GPS дозволить зробити прив'язку відео до певного місця на карті, покаже реальну швидкість руху. Наявність WiFiмодуля дозволяє в зоні покриття WiFi автоматично вивантажувати всю накопичену інформацію на центральний сервер для подальшого аналізу. Відеореєстратори для транспорту бувають на 4-8-12 відеокамер як AHD, так і IP камер.

 

Віддалене відеоспостереження на транспорті може не тільки контролювати водія, але і зможе виступити його захисником у разі будь-яких пригод. Наприклад, завантажили вже пошкоджений товар, вантажники під час навантаження пошкодили товар, неякісно закріпили вантаж і т. д. Поруч з водієм можна поставити ЖК екран на 7-10 дюймів і він отримає можливість спостерігати за сліпими зонами в моніторі, що значно підвищить безпеку їзди і маневрів, особливо в місті. На РК екрані можуть відображатися одночасно до 4-х відеокамер. Автомобільні відеокамери мають свою особливість. В першу чергу вони повинні бути виконані в вандалостійкому корпусі, стійкі до постійної вібрації і різких перепадів температури. Вони мають невеликий розмір і металевий корпус, відрізняються за своєю формою і якістю зображення (AHD - 720p, 960p, 1080рили IP – 1 MP, 1.3 MP, 2.0 MP). Наявність ІЧ-підсвічування допомагає вести відеомоніторинг в будь-який час доби.

Куди передається записана інформація?

в першу чергу всю отримувану інформацію зберігає в свою пам'ять Автомобільний відеореєстратор. Різні моделі відео реєстраторів можуть мати можливість встановити одну або дві SD карти, а професійні моделі мають SSD диски з більшою ємністю. Далі в залежності від налаштувань реєстратора відеозапису можуть передаватися на сервер або на мобільний телефон черезWi-Fi, 3G, 4G мережі, а в найпростіших системах шляхом заміни одного накопичувача на інший.

Системи відеоспостереження для транспорту набирають популярність і користуються попитом. Погодьтеся, більшість поганих ситуацій на дорозі трапляється через недбалість водіїв. Але бувають ситуації, коли водій не зміг щось побачити з-за мертвих зон. Для цього застосовуються системи відеомоніторингу транспорту. По периметру транспортного засобу встановлюються відеокамери, підключаються на автомобільний відеореєстратор, а також підключається ЖК екран для водія.

Застосування відеомоніторингу транспорту допомагає підвищити безпеку вантажних перевезень, в сільському господарстві ефективність роботи і виявляти недобросовісних механізаторів.