Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Wialon Logistics
5 18
  • розподіл заявок на доставку по автомобілям
  • планування графіків та маршрутів руху
  • відправка маршруту та точок розвантаження водієві на мобільний
  • порівняння запланованого і фактичного маршрутів

Система планування оптимальних маршрутів руху, призначення заявок по транспорту і водіям, відправлення маршруту на мобільний телефон водія, можливість відзначати виконані доставки, повідомлення клієнта про наближення його замовлення.

Також Ви можете ознайомитися з іншими видами програмного забезпечення GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
0,00 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Модуль транспортної логістики Logistics TMS дозволяє спростити роботу диспетчера і зробити зручніше роботу водієві. Дана система дозволяє завантажувати заявки на доставку з інших облікових систем, наприклад з 1С. В заявці обов'язково має бути вказана адреса доставки, об'єм або вага вантажу. При плануванні маршруту руху Wialon Logistics максимально оптимально розподіляє заявки по наявному транспорту, враховує вантажопідйомність автомобіля і обсяг завантаження.

Після формування замовлень система Logistics TMS виконує планування оптимального маршруту, диспетчер перевіряє сформований маршрут і може його скоригувати. Після підтвердження маршруту його можна роздрукувати або відправити водієві в телефон. Водій зможе побачити маршрут, по якому йому слідуємо їхати, тимчасові рамки по доставці. Він можемо відзначати виконані замовлення на доставку.

Формуючи довідник клієнтів в системі транспортної логістики можна задавати контакти клієнти, щоб при наближенні кур'єра йому приходило повідомлення.

Система транспортної логістики Logistics TMS є додатковим модулем сервісу Wialon Hosting. Якщо вас зацікавив даний модуль-підключайтеся до нас на обслуговування в систему GPS моніторингу транспорту. Ми впевнені, що допоможемо налагодити роботу і спростити життя логістам і диспетчерській службі!