Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Назад
21.08.2020

Навіщо потрібна CAN-шина? Чи варто переплачувати за її підключення?

Навіщо потрібна CAN-шина? Чи варто переплачувати за її підключення?

Якщо Ви не любите багато читати, то відповімо коротко - CAN-шина потрібна, щоб виявляти зливи палива з обратки, контролювати стиль їзди водія (якщо він сильно розганяється, різко гальмує), виключити обігрів повітря під час стоянок.

Завдання, які допомагає вирішити установка CAN-шини

Тепер заглибимося в подробиці.

1. З установкою систем GPS моніторингу нечесні водії починають шукати "лазійки", як би непомітно злити паливо. Один з варіантів, який вони використовують - злив палива з обратки. Вони думають, що це буде не помітно. Як Вам допоможе наша система в даному випадку?

Встановивши GPS систему, ми точно можемо визначити рівень палива в баку і який йде витрата палива по баку. Підключаючи CAN-шину, додатково отримуємо інформацію про витрату палива по форсунках двигуна. Наша система дозволяє одночасно аналізувати витрата палива по двох точках контролю. При нормальній роботі дані по форсунках і датчику рівня палива будуть збігатися. А ось під час зливу палива з обратки вже з'являться розбіжності.

2. Велика витрата палива може виникати не тільки, коли зливають паливо. Через неправильне водіння автомобіля буде велика перевитрата палива - їзда на великих оборотах, несвоєчасне перемикання передач, різкі розгони і гальмування.

Наша система дозволяє отримувати потрібні дані з бортового комп'ютера. Ці дані допоможуть виявляти описані ситуації. Вони можуть виникати через, що водій "так звик їздити" або просто не хоче показувати реальні витрати палива. До установки системи GPS моніторингу він економив, але Вам звітував за нормою, а різницю продавав. Правильна їзда на автомобілі може економити 15-20% пального.

3. Залежно від марки і моделі транспортного засобу можна отримувати різний обсяг інформації з CAN шини. Зазвичай, це 5-20 параметрів (температура двигуна, миттєва витрата палива, мотогодини, показання спідометра, тиск в різних вузлах, номер поточної передачі коробки, навантаження на двигун і інші), всі вони по-своєму корисні, дають додаткову інформацію про роботу автомобіля.

параметри CAN шини

 

Додатково з CAN-шини можна отримувати корисну і важливу інформацію. Наприклад, буває, що двигун починає "їсти" масло. Вкрай важливо знати, коли масло йде нижче рівня. Наша система зможе автоматично повідомляти Вас про такі ситуації.

Ще важливий момент - своєчасне проведення ТО, чистка форсунок дозволить не погано економити ресурс і довговічність двигуна.

Бортовий комп'ютер містить інформацію про рівень палива в баку, але дозвіл його 0,4%. Це означає, що на баку в 800 літрів буде градація по 4 літри палива. Для контролю заправок не підійде, тому що така градація утворює велику похибку.

 

Команда "Авто Супутник" завжди тримає руку на пульсі - ми постійно цікавимося новими технологіями і технічними рішеннями, одні з тих хто не боїться купувати новинки техніки і вивчати їх. Звертайтеся до нас і ми з великим задоволенням Вам допоможемо.

Рекомендовані статті

Підключення системи JCB LiveLink в Україні
Система JCB Livelink є на більшості екватора, тракторів і навантажувачем JCB. Вона входить в стандартну комплектацію і д
Чому краще купувати GPS трекер в спеціалізованій компанії?
Хочете якісно, не хочете вникати в нюанси і без зайвих переплат? Звертайтеся до нас, ми впевнені на 100%, що не пошкодує
Як зробити GPS трекер своїми руками?
Ніякої магії - потрібно просто завантажити додаток WiaTag, підключитися до системи Wialon і ваш телефон буде виконувати
Як отримати максимальну точність датчиків палива
Правило просте - правильна установка і тарування дають максимальну точність.
Контроль палива – датчик рівня або витратомір?
Для кожного виду і моделі транспортного засобу підходить свій датчик, універсальних не існує.
ТОП-5 питань при купівлі GPS трекерів
Популярні запитання при выбире GPS трекера і приховані моменти, про які мовчать продавці.
Яка похибка GPS трекерів?
Точність визначення місцезнаходження і похибка підрахунку кілометражу. На що дивитися і куди звертати увагу.
Яка точність у агронавигатора?
Вибір агронавигатора і яка буває точність, які методи вимірювання похибки.
Поради як правильно контролювати паливо
Використовуйте правильно систему моніторингу для досягнення максимальної ефективності.