Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Fort Monitor v.3
5 36
 • GPS система з великими можливостями
 • доступно більше 20 звітів + конструктор звітів
 • підтримує понад 100 різних GPS трекерів
 • можливість інтеграції з іншими системами
 • мобільний додаток iOS, Android
 • термін зберігання даних 360 днів

Зручна система GPS моніторингу в 2-3 кліка дозволяє отримати потрібний звіт підходить для більшості користувачів, підтримує більше 30 різних типів і видів додаткових датчиків.

Також Ви можете ознайомитися з іншими видами програмного забезпечення GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
120,00 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Додаток Fort Monitor в Україні завоював популярність через свою зручність і простоту. У той же час зберігає багатий функціонал і дає багато можливостей користувачеві. Система GPS моніторингу транспорту Форт Монітор дозволяє контролювати паливо через датчики рівня і проточні витратоміри, вести RFID ідентифікацію, працювати з даними з CAN шини, контроль стилю і безпеки водіння, облік температури та роботу рефрижератора. Цей список можна ще довго продовжувати. Система Fort Monitor впорається з будь-яким поставленим завданням.

Вхід в систему Fort Monitor відбувається через сайт нашої компанії і доступно мобільний додаток для iOS, Android пристроїв. Сервери знаходяться в надійному дата-центрі Tier-3 з щоденним резервування даних, стабільність системи становить 99,9%.

Ми приймаємо на обслуговування GPS трекери куплені в інших організаціях. Система Fort-Monitor підтримує більше 100 моделей трекерів, а це означає, що з великою ймовірністю ми зможемо прийняти Вас на обслуговування, надамо якісний сервіс та кваліфіковану технічну підтримку. Наша компанія займається установкою і налаштуванням GPS трекерів, датчиків рівня палива та проточних витратомірів, а також ми можемо підключити практично будь-які датчики, які доступні на сьогоднішній день.

Відеопрезентація можливостей системи Форт Монітор:

Демо доступ до системи Fort Monitor
для комп’ютера

демо доступ в форт монитор

Посібник користувача 
Форт Монітор

руководство пользователя Форт Монитор

Система моніторингу транспорту Форт-Монітор має два варіанти інтерфейсу - старий і новий. Більш функціональний новий інтерфейс системи. Програмне забезпечення має спеціальні галузеві рішення для сільського господарства, для паливозаправників, для вантажних автомобілів. Такі рішення дозволяють отримати більш глибокий аналіз роботи транспорту.

Функціональні можливості Fort Monitor:

Онлайн GPS моніторинг
Онлайн GPS моніторинг

Спостерігайте за знаходженням транспорту в будь-який час

Контроль палива
Контроль палива

Облік заправок і зливів, витрата солярки і залишки
(л/год, л/км, л/га)

Звіти по роботі
Звіти по роботі

Більше 20 готових звітів, конструктор звітів, табличні і графічні форми звітів

Робота з CAN шиною
Робота з CAN шиною

Вся інформація з бортового комп'ютера у Вас на екрані

Мобільний додаток
Мобільний додаток

Встановіть додаток для Android або iOS телефонів для зручності роботи

Інтеграція по API
Інтеграція по API

Підключайте 1С, TMS планування, транспортні біржі Lardi-trans, A2B або ваша заявка

Довідник нагадувань
Довідник нагадувань

Вносьте нагадування про техобслуговуванні, страховках та інші події

Опція локатор
Опція локатор

Тимчасова посилання для спостереження за пересуванням транспорту без введення пароля і звітів

 • Потужна картографія - підтримка карт Google, Google пробки, Openstreetmaps, Visicom, Yandex, Wikimapia, 2GIS Maps, Bing, HERE.
 • Побудова маршрутів - по одному авто або по групі автомобілів з відображенням треків різних кольорів. Побудова за швидкістю руху, по спрацьовуванню датчиків. Експорт маршруту в KML формат.
 • Індикація статусу об'єкта - стоянка, рух, немає GPS, немає GSM і інші
 • Відображення на карті стоянок і їх тривалості, напрямок руху
 • Побудова графічних звітів - зведений графік для наочного відображення стану параметрів, підключених датчиків, витрати палива. Необмежена кількість параметрів для виведення на графік
 • Журналу прийнятих даних - відображення інформації від приладів із синхронізацією треку на карті в області виведення інформації. Ця функція особливо корисна для аналізу показників датчиків з прив'язкою до місцевості.
 • Нанесення геозон - імпорт / експорт контурів зон, побудова геозон в формі точок, ліній, багатокутник або вільна форма.
 • Робота з CAN шиною транспорту - контроль оборотів і температури двигуна, облік мотогодин і витрати палива, контроль навантаження на двигун і% натискання на педаль газу, отримання інформації про помилки та інше.
 • Спеціалізоване агро рішення - нанесення на карту полів і ведення земельного банку підприємства, контроль роботи техніки на полях з урахуванням ширини захоплення механізмів, облік витрати палива (л / год, л / га, л / 100 км), звіт по вивантаженню комбайнів і облік свій -чужі, звіт за формою комбайн-транспортний засіб з урахуванням часу вивантаження, звіт по роботі паливозаправника із зазначенням місць і обсяги заправок, RFID ідентифікація.
 • Звіти в системі - готовий набір звітів для контролю роботи транспорту і додаткових датчиків:
  - Звіт по пробігу з відображенням пройденої відстані, часу початку і закінчення руху, середня і максимальна швидкість
  - Звіт по контролю палива включає графічне відображення витрати в залежності від часу і швидкості руху, таблична частина містить інформацію про залишок палива на початок і кінець дня, загальна витрата палива за день, витрата л / 100 км і л / год, пробіг, час руху і роботи на стоянці
  - Звіт по стоянках покаже адреса, місце на карті і час стоянки
  - Звіт по діям допоможе зрозуміти всю хронологію переміщення транспорту - рух з відображенням місця старту і зупинки, зазначення тривалості руху і часу стоянки
  - Звіт по швидкості руху відображає місця перевищення швидкості і тривалість їзди c підвищеною швидкістю.
  - Звіт по геозон дозволяє контролювати час заїзду і виїзду з геозон, тривалість перебування в ній, факт її відвідування чи не відвідування.
  - Звіт по температурі допоможе контролювати температурні показники
  - Сервісний звіт може бути корисний для виявлення фактом відключення трекера, зникнення GPS, GSM сигналу.
  - Звіт по спецтехніці допоможе контролювати техніку із зазначенням часу роботи на холостому ходу або під навантаженням, витрата палива по навантаженням або вхолосту, а також система оцінить ефективність робочої експлуатації.
  - Звіт за якістю водіння можемо виявити різкий розгони і гальмування, небезпечні повороти, рух з не пристебнутим ременем, їзда з вимкненим ближнім світлом.
 • Крім зазначених вище ще доступні наступні: звіти за маршрутами, за завданнями, по робочому часу, по змінах, по агрозонам, по використанню транспортних засобів різними водіями, по водія, щодо порушень, за вагами, по тривожній кнопці, по ідентифікації RFID, з контролю доп. обладнання та діям пов'язаних з ним, по навантаженню на вісь.
 • Конструктор звітів дозволяє формувати власні шаблони звітів з наповненням необхідною інформацією.
 • Довідник пробігу і ТО допоможе не забувати про необхідність проведення сервісних робіт або страховок.
 • Налаштування повідомлень зможе оперативно Вас повідомляти про перевищення швидкості, пропажі супутників, в'їзди і виїзди в дозволені / заборонені зони і інше.
 • Доступний API для інтеграції - з його допомогою можна об'єднати кілька додатків в єдину інформаційну систему моніторингу транспорту. Готові реалізації:
  - інтеграція з системами транспортної логістики TMS для автоматизованого планування маршрутів
  - з бухгалтерськими програмами 1С для обліку кілометражу, маршрутів і закриття маршрутних листів
  - транспортні біржі A2B Direct, Lardi-Trans і іншими

Тут вказано далеко не весь перелічити можливостей нашої системи моніторингу транспорту Форт Монітор. Щокварталу виходять оновлення з розширенням функціональних можливостей.

Навіщо потрібна оцінка стилю водіння автомобіля?

Різкі прискорення значно збільшують витрату палива, круті гальмування і повороти збільшують аварійність на дорозі, а також підвищують знос деталей автомобіля. Система GPS моніторингу дозволяє виконувати оцінку якості і стилю водіння, виставляти бали і штрафи, таким чином можна виявляти найбільш "жвавих" водіїв.

Компанія "Авто Супутник" забезпечить більше, ніж простий GPS моніторинг. Ми пропонуємо повноцінний контроль роботи транспорту, контроль витрати палива і роботу додаткового обладнання (штатного і навісного). Звертайтеся до нас за якісним і надійним рішенням, а ми з великим задоволенням знайдемо унікальне рішення Вашої задачі.

 

Призначення системи
для особистого і корпоративного застосування
Термін зберігання даних
365 днів + додаткова можливість змінювати
Способи входу в систему
через сайт нашої компанії
Мобільний додаток
для iOS, Android пристроїв
Оплата сімкарти
входить у вартість абонплати
Техпідтримка
email, viber, telegram, телефон
Можливість інтеграції
через API запити
Доступні звіти
більше 20 готових звітів + конструктор
Повідомлення про події
email, в мобільному додатку, в системі на сайті
Повідомлення техобслуговування
про необхідність пройти обслуговування, про страхування