Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Системи GPS моніторингу

Супутниковий GPS моніторинг вже багато років користується величезною популярністю в компаніях будь-якого масштабу або просто у приватних осіб. Системи виступають не тільки в ролі GPS маяка, але і можуть бути потужним інструментом для зниження витрат на зміст і експлуатацію транспортного парку, підвищити дисципліну персоналу і забезпечити раціональне використання техніки. Повноцінна система GPS моніторингу забезпечує контроль в режимі 24/7 цілий рік. Ви можете отримувати всю інформацію в онлайні або за будь-який момент часу. Інформація може зберігатися 365 днів і більше. В залежності від кількості підключених датчиків у Вас можемо додаватися кількість корисної інформації. GPS трекер виступає в ролі контролера, який збирає дані від підключених датчиків, передає їх на сервер для зберігання і відображення користувачеві.

Можливості системи GPS моніторингу:

Моніторинг транспорту
Детальний контроль руху, повна статистика про пробіг, паливі, оборотах і багато іншого.
Безпека руху
Контроль швидкості, фіксація різких прискорень і гальмувань, оцінка стилю і якості водіння.
Зниження фінансових витрат
Менше пробіг, менше витрата палива, вчасно зроблене техобслуговування дозволить добре економити.
Контроль витрати палива
Заправки, сливи, кількість витраченого палаючого покаже система моніторингу.
Контроль маршрутів транспорту
Система планування TMS побудувати оптимальні маршрути, буде контролювати відхилення і збої в графіках руху.
Своєчасне обслуговування
Налаштуйте повідомлення про планові ТО, терміни страховок та інших сервісних роботах.

Ефективність роботи GPS моніторингу

 

 

Супутникові системи моніторингу транспорту давно довели свою користь. Ціна GPS трекера не порівнянна з вартістю транспортного засобу, але завдяки йому Ви завжди в курсі подій і стану підключених датчиків. Контроль палива дозволяє економити, роблячи своєчасне техобслуговування Ви збільшуєте термін служби техніки, контролюючи швидкість / прискорення / гальмування Ви підвищуєте безпеку і цілісність транспорту. Якісні GPS трекери дозволять контролювати з високою точністю кілометраж до 99% і розташування на карті не гірше +/- 5 метрів. Для кожного завдання та сфери застосування є своя користь, але дуже важливо правильно підібрати обладнання і коректно налаштувати програмне забезпечення. Зверніться до нас і ми підберемо на 100% відповідне рішення, а також забезпечимо кваліфіковану технічну підтримку.

Система gps моніторингу складається не тільки з приладу, який встановлюється на автомобіль, а також включає в себе серверне програмне забезпечення та клієнтський софт для підключення і контролю місця розташування, маршрутів, кілометражу та інших параметрів. Всі дані від трекерів передаються на сервер моніторингу за допомогою сім-карт GSM оператора, отримані дані зберігаються на сервері і доступні Вам в будь-який час 24/7. GPS моніторинг транспорту користується великою популярністю в компаніях будь-якого масштабу зі своїми або найманими автомобілями. Чому? По-перше, gps контроль дозволяє автоматизувати роботу співробітників - не потрібно постійно передавати інформацію про пробіг, повідомляти місцезнаходження, подавати звіти про відвідані об'єкти та інше. По-друге, допомагає спростити і в той же час підвищити контроль роботи співробітників. Для кожної сфери діяльності бізнесу є своя користь.

GPS моніторинг транспорту Україна почала активно впроваджувати з 2005 року. На сьогодні кожне підприємство або компанія незалежно від розміру потребує встановлення системи стеження. Залежно від виду транспортного засобу можна купити ЖПС моніторинг з різною комплектацією. На вантажні автомобілі рекомендується встановити gps трекер з контролем палива. На легкових автомобілях контроль витрат здійснюється тільки по заданій нормі бо додаткові датчики палива не встановлюються через неправильну форму бака. На тракторах і спецтехніки здійснюється моніторинг транспорту gps з контролем витрати палива. Для них застосовуються датчики витрати палива або датчики рівня. Більш докладніше на сторінці Контроль палива.

Компанія Супутник Авто допоможе впровадити gps контроль транспорту будь-якої складності і комплектації.