Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
GPS трекер Wia Tag
5 25
  • онлайн GPS моніторинг, контроль пробігу, стоянок, маршрутів
  • може працювати за розкладом
  • безкоштовно скачується з Play Market чи AppStore
  • працює тільки з Wialon Hosting на абонобслуживании

Безкоштовний Android додаток дозволяє використовувати планшет або смартфон в якості GPS трекера. Додаток WiaTag легко встановлюється і працює в фоні не заважаючи іншим програмам.

Замовити тест-драйв безкоштовно
140,00 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Безкоштовне Android додаток WiaTag для підключення смартфона або планшета в систему GPS моніторингу. Додаток можна безкоштовно скачати в Play Market або Appstore. Для підключення пристрою в програмне забезпечення необхідно зв'язатися з нашим відділом продажів, після цього Ви отримаєте персональний логін і пароль для доступу в систему моніторингу.

Цей додаток отримало широке застосування для GPS контролю піших співробітників, менеджерів, торгових представників або водіїв на їх особистих автомобілях. Або можете відстежувати своїх близьких - дітей або батьків.

Додаток WiaTag забезпечує онлайн GPS моніторинг, контроль кілометражу, стоянок, маршруту руху та швидкості переміщення. Користувач може відправляти фотографії, вести переписку використовуючи додаток WiaTag. Налаштування програми дозволяють задати графік роботи, таким чином воно буде працювати і передавати дані на сервер тільки в робочий час. При необхідності можна задати пароль на зміну настройок.

Якщо Вам необхідний простий GPS моніторинг чи ні можливості купити GPS трекер, то додаток WiaTag буде дуже корисно - воно безкоштовно і можна підключитися до системи протягом 10 хвилин.

Важливо !!! Додаток WiaTag працює тільки в системі Wialon Hosting на умовах абонентського обслуговування. Точність і стабільність роботи залежить від смартфона або планшета. Цей додаток не зможе замінити GPS трекер, але є хорошою альтернативою.