Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Wialon Hosting
5 13
 • одна з найпотужніших систем моніторингу
 • конструктор дозволяє створювати будь-які звіти
 • дуже гнучкі налаштування і багатий функціонал
 • підтримка більше 1000 моделей GPS і iOT пристроїв
 • мобільний додаток iOS, Android
 • оплата сімкарти входить у вартість послуги
 • термін зберігання даних 360 днів

Має дуже багатий функціонал, необмежені можливості для GPS моніторингу і контролю підключених датчиків, цей тариф включає всі існуючі модулі Wialon без будь-яких обмежень.

Також Ви можете ознайомитися з іншими видами програмного забезпечення GPS моніторингу

Замовити тест-драйв безкоштовно
160,00 грн
Купити
Безкоштовна доставка по УкраїніБезкоштовна доставка по Україні
Безкоштовна технічна підтримка та налаштуванняБезкоштовна технічна підтримка та налаштування
Можлива установка в вашому містіМожлива установка в вашому місті
Опис
Технічні характеристики

Система моніторингу Wialon Hosting є одним з кращих рішень для GPS контролю транспорту, відеомоніторингу і роботи з iOT пристроями. Додаток реалізовано у вигляді хмарного SaaS сервісу з можливістю використання мобільних додатків для Android, iOS пристроїв.

Функціональні можливості:

 • онлайн моніторинг об'єктів і контроль їх переміщення
 • підключення Дод. датчиків (паливо, температура, тиск шин, CAN та інші)
 • оцінка стилю і безпеки водіння
 • контроль робочого часу водіїв
 • облік використання причепів і причіпного обладнання
 • формування маршрутів і графіків роботи
 • TMS сервіс для оптимальної прокладки маршрутів

Додаток Wialon існує в двох модифікаціях – Wialon Hosting і Wialon Local.
У чому відмінність і перевага?

Wialon Hosting – це хмарне рішення, яке реалізовано на серверах самого розробника даної системи компанії Gurtam. Перевагою його є висока стабільність сервісу і доступні щомісячні оновлення системи Wialon.

 

Wialon Local – це рішення, яке встановлюється на власний сервер. Купується програмне забезпечення, необхідні модулі для його роботи, вибирається кількість і типи обладнання, що підключається. Оновлення для Wialon Local доступні раз в квартал. Стабільність роботи залежить від того, де цей сервіс встановлений і на скільки якісно він налаштований. Найбільш професійним рішенням вважається Wialon Hosting від Gurtam.

Хмарний софт Wialon Hosting підтримує більше 1000 різних пристроїв – це GPS трекери, автомобільні відеореєстратори MDVR, різні iOT пристрою і безліч додаткових датчиків для розширення функціональності системи.

Що можна отримати за допомогою WIALON'A?

Система Wialon дозволяє реалізувати комплексний контроль транспорту з дуже гнучким налаштуванням. Для кожного типу транспортних засобів є свої додаткові можливості. Сервіс Wialon Hosting це не просто GPS моніторинг, а можливість контролювати і підвищувати ефективність і безпеку роботи транспорту.

Легкові автомобілі

З допомогою Виалона можна отримати повний набір функцій GPS моніторингу (місцезнаходження, маршрут, швидкість, стоянки тощо), а також оцінити стиль і безпеку водіння транспортним засобом.

Система виставляє низькі або високі бали за різкі прискорення і гальмування, екстремальні повороти і розвороти. В результаті в звіті видно, скільки водій набрав балів і які були порушення.

Система Виалон дозволяє налаштовувати повідомлення на різні події. Наприклад, водій перевищив допустиму швидкість більш ніж на 20 кілометрів на годину і їде вже більше 2-х хвилин з такою швидкістю. Буде направлено повідомлення диспетчеру або відповідальній особі і ця інформація відобразиться в звіті. Можна налаштувати повідомлення не відключення GPS трекера або втручання в його роботу.

Вантажні автомобілі

На базі програми Wialon Hosting можна отримати комплексне рішення GPS моніторингу вантажних автомобілів. Вам буде доступна вся інформація про переміщення транспорту (знаходження, маршрут, кілометраж, стоянки і швидкість їзди), підключаючи датчики палива буде доступна інформація про витрату палива, заправки і зливи.

Використовуючи спеціальний GPS трекер можна отримувати з CAN шини всі доступні дані в бортовий комп'ютер автомобіля і бачити їх у системі моніторингу Wialon Hosting. Залежно від моделі і року випуску авто може бути різна кількість даних. Наприклад, в автомобілях MAN, DAF доступні обороти і температура двигуна, швидкість та пробіг по спідометру, миттєвий витрата і накопичувальний витрата палива за весь період роботи, рівень палива в баках, мотогодини, навантаження на двигун і % натискання на педаль газу. Це не повний перелік інформації, яку можна отримати з CAN шини автомобіля.

На вантажівках актуально підключення додаткових датчиків – контроль температури і мотогодини роботи рефрижератора, датчики відкривання дверей з функцією цифрова пломба, датчики тиску в шинах.

Все це можна реалізувати за допомогою правильного GPS трекера і системи Wialon Hosting.

Сільгосптехніка – трактори, комбайни, паливозаправники

Использование систему Wialon можно решить много интересных задач. Установка GPS мониторинга на сельхозтехнику и подключение в виалон позволяет вести контроль перемещения тракторов и комбайнов по полю, выявлять пропуски и перекрытия. Используя датчики топлива можно отслеживать полную цепочку от получения горючего на АЗС или топливозаправщике и как расходуется топливо во время полевых работ. Подключая идентификацию прицепных устройств можно автоматизировать процесс учёта обработанной площади в гектарах. Также идентификация поможет вести контроль свой/чужой при перегрузке зерна из комбайна в автомобиль. Подключая дополнительные датчики к прицепным устройствам и механизмам Вы можете контролировать глубину погружения плуга в землю, угол наклона жатки или других устройств. Датчики загрузки бункера покажут наполняемость комбайна или других бункеров.

Использую систему Wialon Hosting можно получить комплексное решение контроля агротехники.

Спецтехніка – навантажувачі, крани, екскаватори, бульдозери

Облік роботи має свою особливість і відміну від роботи автомобілів. В системі Wialon Hosting є можливість вести контроль витрати палива за мотогодин і не просто з включення запалювання, а реально коли двигун почав роботу.

Підключаючи датчики кута нахилу система зможемо вести облік витрати палива в роботі безпосередньо, коли механізм почав роботу. Наприклад, на крані двигун працює постійно, але більша витрата палива йде, коли стріла виходить в робочий режим. Аналогічно для екскаваторів, коли починає працювати ківш можна вести облік початку роботи. Отже, коли механізми будуть не в робочому положенні система Wialon буде вважати це як холостий хід.

Імпортна техніка крім установки додаткових датчиків контролю дозволяє зчитувати даних з бортового комп'ютера через CAN шину. Для цього повинен бути встановлений спеціальний GPS трекер. Отримана інформація буде відображатися в системі Wialon Hosting. Обсяг одержуваної інформації залежить від моделі двигуна і транспортного засобу. Часто доступна інформація про оборотах і температурі двигуна, Мотогодини із залежністю від обертів двигуна, миттєвий і накопичувальний витрата палива. Щоб дізнатися перелік доступних параметрів обов'язково потрібно провести сканування CAN шини і потім розшифровку отриманих даних.

Ми описали далеко не весь перелік наших можливостей і функцій системи Wialon. Сервіс Wialon Hosting дозволяє вирішити майже будь-яку задачу і написати різний алгоритм дій при спрацюванні/не спрацюванні підключених датчиків. Зв'яжіться з нами, і ми допоможемо реалізувати ваше завдання!

Навіщо потрібна оцінка стилю водіння автомобіля?

Різкі прискорення значно збільшують витрату палива, круті гальмування і повороти збільшують аварійність на дорозі, а також підвищують знос деталей автомобіля. Система GPS моніторингу дозволяє виконувати оцінку якості і стилю водіння, виставляти бали і штрафи, таким чином можна виявляти найбільш "жвавих" водіїв.

Компанія "Авто Супутник" забезпечить більше, ніж простий GPS моніторинг. Ми пропонуємо повноцінний контроль роботи транспорту, контроль витрати палива і роботу додаткового обладнання (штатного і навісного). Звертайтеся до нас за якісним і надійним рішенням, а ми з великим задоволенням знайдемо унікальне рішення Вашої задачі.

Призначення системи
для особистого і корпоративного застосування
Термін зберігання даних
365 днів + додаткова можливість змінювати
Спосіб входу в систему
через веб-сайт
Мобільний додаток
для iOS, Android пристроїв
Оплата сімкарти
входить у вартість абонплати
Техпідтримка
email, viber, telegram, телефон
Можливість інтеграції
через API запити, SDK додатки
Доступні звіти
будь-які звіти через конструктор
Повідомлення про події
email, в мобільному додатку, в системі на сайті
Повідомлення техобслуговування
про необхідність пройти обслуговування, про страхування
Підтримка пристроїв
більше 1000 різних моделей
Галузеві рішення
для логістики, для пасажирського транспорту, для логістики прокладка оптимальних маршрутів