Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Автоматизація відвантаження палива

Автоматизована система обліку палива дозволяє спростити процедуру видачі на водія і заправок при прийманні. Завдяки спеціальним датчикам ідентифікації Ви точно будете знати, кому і в який час було заправлено паливо, в якій кількості, в якому місці. Вся інформація миттєво передається в програмне забезпечення для подальшого аналізу і отримання необхідних звітів.

Стаціонарні пункти видачі палива міні АЗС і автомобільні паливозаправники можна обладнати нашою системою. В залежності від комплектації Ви отримуєте наступний функціонал:

  • кількість відвантаженого палива на водія або транспортний засіб в літрах;
  • автоматичний облік, якому водієві або на який автомобіль було відвантажено паливо;
  • без ідентифікації система не пропустить пальне;
  • точний час, дата і місце заправки (для паливозаправників);
  • залишок палива в ємності і температура палива;
  • кількість заправлених літрів в бочку під час приймання пального допоможе контролювати постачальників.

На сьогодні багато використовую паперові журнали для обліку видачі палива, але це зовсім не ефективно. Впроваджуючи сучасні системи облік відвантаження палива, Ви зможете налагодити контроль привезення палива від постачальника і його відвантаження на водіїв у своїй компанії. Також Ви можете більш детально ознайомитися з розділом контролю палива

87 100 24
    0

    Міні АЗС без оператора дозволяє автоматизувати процес видачі палива і його обліку одночасно. Така система дозволяє водієві самостійно заправлятися, не вимагає увагу заправника. Вся інформація автоматично йде на сервер і не потребує додаткового втручання. Автоматизація міні АЗС дозволяє не тільки знизити її зміст, але і підвищити точність відпуску палива, а диспетчер може в онлайні отримувати інформацію про залишки в ємностях і своєчасно планувати нові поставки пального.