Ми працюємо по всій Україні!

Відділ продажів
Техпідтримка
Посилення 2G-3G-4G зв'язку в будівлі, вулиці та транспорті

Погане покриття мобільного зв'язку в приміщенні або на техніці під час переміщення в полі можуть створювати дискомфорт у роботі підприємства. Установка підсилювача стільникового зв'язку дозволяє вирішити проблему з поганим покриттям і неутойчивой зв'язком. Ми пропонуємо репитеры мобільного зв'язку для установки в приміщенні, на вулиці чи в техніці. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найбільш оптимальний варіант, який зможе підсилити 2G/3G/4G сигнал всіх операторів стільникового зв'язку.

Ви можете більш детально ознайомитися з розділом агронавігації та агроконтролю

87 100 24
Підсилювач 2G/3G сигналу з підтримкою голосового зв'язку та інтернету для встановлення в автомобілі або сільгосптехніку.   Склад комплекту: підсилювач Eurolink GW-A33 + зовнішня всенаправлена антена з...
Код товару
В наявності
грн
Купити
    1

    Далеко не всюди є покриття сигналу мобільного зв'язку. Стільниковий зв'язок застосовується для отримання платного сигналу, передачі інформації від бортових комп'ютерів, для роботи сигналізації або роботи цілого філії. Щоб підсилити сигнал мобільного зв'язку застосовуються репитеры 2G/3G/4G. Додатково вони можуть застосовуватися в автомобілях для посилення мобільного сигналу.